به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 9 تیر 1401

ثبت اسناد در سیستم دولتی

 

ثبت اسناد در سیستم دولتی

ثبت شرکت - ثبت تعاونی - ثبت برند - کد اقتصادی

ثبت اطلاعات در سیستم حسابداری دولتی سامان با ثبت اطلاعات در سیستم های تجاری و صنعتی شبیه می باشد، با این تفاوت که جهت تسریع و کمک به کاربران برخی از اسناد بصورت خودکار صادر می گردد. شیوه عملکرد ثبت های خود کار از قرار زیر میباشد:

ثبت سند هنگام ابلاغ بودجه

سند ابلاغ بودجه بر اساس اطلاعات مبلغ اعتبار در فرم تعریف طرحها بصورت خودکار تنظیم می شود.  هنگام ابلاغ اعتبار مصوب از طرف برنامه بودجه این سند به شکل مقابل ثبت می شود: 1- اعتبار مصوب مربوط به طرح بدهکار 2- و در مقابل دستگاه اجرایی بستانکار می گردد. قابل ذکر است که مبالغ و سرفصلها توسط کاربران قابل اصلاح میباشد.   ثبت سند هنگام تخصیص اعتبار سند ابلاغ بودجه بر اساس اطلاعات مبلغ اعتبار در فرم تعریف طرحها بصورت خودکار تنظیم می شود.  هنگام تخصیص اعتبار این سند به شکل مقابل ثبت می شود: 1- تخصیص اعتبار مربوط به طرح بدهکار 2- و در مقابل اعتبار مصوب بستانکار می گردد.

 

ثبت سند هنگام درخواست وجه سند ابلاغ بودجه بر اساس اطلاعات مبلغ اعتبار در فرم تعریف طرحها بصورت خودکار تنظیم می شود. هنگام درخواست وجه این سند به شکل مقابل ثبت می شود: 1- درخواست وجه مربوط به طرح، بدهکار 2- و در مقابل تنخواه حسابداری، بستانکار می گردد.  

ثبت اطلاعات هنگام پرداخت وجه

سند ابلاغ بودجه بر اساس اطلاعات مبلغ اعتبار در فرم تعریف طرحها بصورت خودکار تنظیم می شود. هنگام درخواست وجه این سند به شکل مقابل ثبت می شود: 1- بانک مربوط به طرح، بدهکار 2- و در مقابل درخواست وجه ، بستانکار می گردد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ثبت شرکت ارشیا تماس حاصل فرمایید

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : مقالات

تاریخ : 27-07-1393, 10:33

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

مشاوره ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
موبایل
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی