به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 31 شهریور 1397

افزایش اعتبارات طرح تحول سلامت

سلامت نیوز: سخنگوی کمیسیون برنامه،‌ بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی از افزایش اعتبار طرح تحول سلامت 4 و عوارض سلامت 10 خبر داد.

غلامرضا کاتب در گفت‌و‌گو با پانا عنوان کرد: قانونی که برای افزایش اعتبارات طرح تحول سلامت تصویب شده است به شکل دائمی و ادامه دار خواهد بود تا عدالت سلامت در کشور برقرار شود.

 نماینده گرمسار افزود: با افزایش اعتبار این طرح به سمت عدالت در سلامت خواهیم رفت و با این افرایش اعتبار، شاهد کاهش سهم هزینه‌های درمان شهروندان خواهیم بود. این موضوع باعث می‌شود کمتر شاهد افزایش بیماری به دلیل نداشتن وسع مالی باشیم.

 وی در خصوص عوارض سلامت و خدمات سلامت نیز توضیح داد: هرگونه تولید و واردات دارو همچنین عرضه کالا‌ و خدمات آسیب‌رسان به سلامت و داروهای که احتمال سوءمصرف آنها وجود دارد، مشمول عوارض خاص تحت عنوان «عوارض سلامت» است.

 کاتب افزود: برخی از کالاهای هستند که با ورود به کشور به سلامت مرد ضرر و زیان می‌رسانند، با افزایش 10 درصد هزینه عوارض گمرکی این کالاها می‌توانیم ازسلامت مردم حمایت کنیم.

 سخگوی کمیسیون برنامه،‌ بودجه ومحاسبات مجلس تاکید کرد: در ابتدای هر سال برای ورود کالاهای بهداشتی کارگروهی مشتمل بر وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی که با عضویت وزارتخانه‌های امور اقتصادی و دارایی، تعاون کار و رفاه اجتماعی، صنعت معدن و تجارت و معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور تشکیل می‌شود. فعالیت این کارگروه جلوگیری از ورود کالاهایی است که به سلامتی مردم ضرر می‌رساند و این کار را در قالب مصوبات انجام می‌دهد.

 

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری سلامت

تاریخ : 15-09-1393, 15:37

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی